hakkımda

Ahmet Caner

SELAM!

Türkiye’nin incisi Ege’nin Denizli ilinde doğdum. İlkokul, ortaokul ve liseyi -en azından orta şeker başarıda- Denizli’de tamamladım. Çocukluğumdan bu yana teknoloji ve internete ilgim, lise çağında pekişti. Henüz iOS ve Android’in olmadığı zamanlarda hatrı sayılır derecede ehemmiyete sahip olan bir Windows Mobile forumu kurarak internet dünyasına atıldım. Bu maceram daha sonrasında flash oyun, blog, sağlık vb. siteler ile devam etti.

Hayatım boyunca “Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek, analarla öğretmenlerin elindedir.” felsefesini savundum. Bu felsefe, tipik Türk ebeveynlerinin “Sırtını devlete daya, rahat edersin.” konulu tavsiyeleri ile birleşince (açıklama yapma gereği hissediyorum, kendilerini çok severim, cidden) lisans eğitimim için Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği’ni tercih ettim ve başarıyla tamamladım. Çocukları hep sevdim, zannediyorum ki onlar da beni sevdi. Fakat özgür internet dünyasına olan inancım dolayısıyla meslekî tercihimi de bu yönde yaptım.

Sonrasında dünyanın en güzel, en zarif ve en sadık kadınıyla tanıştım ve evlendim. Şu anda dijital pazarlama üzerine bir firmam mevcut. Birçok sektörde birçok firma ve markalara danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Şimdilik bu kadar, umarım kendimi tanıtabilmişimdir.