detaylar

İŞ

Kurucu & Dijital Pazarlama Uzmanı

ANC Bilişim & Medya

Kendi ajansımı kurdum ve kariyerimi çeşitli sektörlerde (e-ticaret, AVM, eğitim, gıda, turizm, inşaat, otomotiv vs.) birçok firmaya danışmanlık sağlayarak devam ettirmekteyim. E-ticaret danışmanlığı, sosyal medya ve arama motorları reklamları, SEO, bilişim hukuku, sunduğumuz ana hizmetlerden…

SEO Uzmanı

Technoone

Çeşitli firma web sitelerinin arama motorlarında üst sıralara taşınmasında rol aldım. Firma istekleri ve hedefleri doğrultusunda bizzat kendileriyle görüşme sağladım. İşimi severek yaptığım doğrudur.

Editör

RHM Interactive

Özellikle Google’ın pek sevdiği, SEO uyumlu, kullanıcı odaklı özgün içerikler üretme konusunda çalışmalar gerçekleştirdim. Özgün ve yararlı içeriklerin SEO’nun bel kemiği, yapı taşı, sağlam temeli (benzetmeler çoğaltılabilir) olduğunu unutmamak gerekir. Yine kullanıcı odaklı sosyal medya paylaşımları da yaptıklarım arasındaydı.

Webmaster

Freelance

Aslında webmaster demek ne derece doğru olur, bilinmez. Genel anlamda “master” olmasa da hedeflerim ve ideallerim doğrultusunda birçok çalışma gerçekleştirdim. Windows Mobile, flash oyun, sağlık, blog siteleri kurup yönetmek, bu çalışmalara örnek gösterilebilir.

EĞİTİM

İşletme – Yüksek Lisans

Süleyman Demirel Üniversitesi – Sosyal Bilimler Enstitüsü

Eğitim, sadece bireysel anlamda değil toplumsal anlamda da kaliteli hayatın olmazsa olmazı…

Okul Öncesi Öğretmenliği – Lisans

Akdeniz Üniversitesi – Eğitim Fakültesi

Öğretmenlik mesleğine olan saygım ve eğitim derslerine olan ilgim, çocuk sevgimle birleşti ve lisans eğitimimi bu şekilde tamamladım.

Eşit Ağırlık – Orta Öğretim

Lütfi Ege Anadolu Öğretmen Lisesi

Bir o kadar hareketli, derslere de bir o kadar ilgisiz lise öğrenciliğim oldu. Seviyorum ve özlüyorum…

BECERİLER

Facebook Reklamları

Instagram Reklamları

Google Reklamları

Diğer Reklamlar

SEO

Photoshop

Illustrator

WordPress

İçerik

HTML

CSS

MS Office