Zeka Oyunlarının Lideri

Birbirinden farklı zeka oyunlarının oynandığı internet sitelerinde ilk sıralarda yer alan ve herkesin beğenisini kısa sürede kazanan lipton akıllı çay bardağı oyunu büyük , küçük her kesme hitap eden bir oyun olmaktadır. Bir çok çocuğun severek oynadı bu sevimli oyunu anne babalar da çocukları sayesinde oldukça fazla sevip oynamaya başlamışlardır. Bir bardağın içinde bulunan sevimli bir yüzün olduğu bu zeka oyununa facebook ve dostoyun.com adresinden çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

lipton-akilli-cay-bardagi

Aklınızda tutuğunuz nesneleri , meslekleri, cisimleri sizlere farklı sorulara sorarak bulabileceğini iddia eden bu zeka oyunu oldukça fazla keyif vermektedir. Her yaş kesiminin rahatlıkla oynadığı bu seviyeli oyun kısa süre içinde büyük beğeni kazanmıştır. Çocukların zevkle oynadığı bu lipton akıllı çay bardağı oyunu kısa sürede anne ve babalar tarafından da oldukça ilgi görmüştür. Size aklınızdan bir nesne ya da meslek tutmanız istenmektedir. Bu tutuğunuz nesne ya da mesleğin ne olduğunu sizlere sorulan soruların cevabına göre bulabileceğini iddia eden bir akıl oyunu olmaktadır. Boş vakitlerinizi değerlendirmeniz hem de keyifli saatler geçirmeniz için tasarlanmış olan bu zeka oyunu oldukça zevkli bir oyun olarak biliniyor. Hem keyif alıp hem de zekanızı geliştireceğiniz bu oyun çocuklarımızın gelişiminde de oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Zihinsel gücü ve akılda tutmayı sağlayan bu akıl oyununu her yaşa hitap etmesi de ayrı bir güzel yanı.

Lipton akıllı çay bardağı oyununu internet üzerinden herkesin oynayabileceği bir oyun olarak bilinmektedir. Bir çok çocuğun çok önceden keşfettiği akıllı çay bardağı oynarken büyük yaş kesiminde ki kullanıcılar tarafından da oldukça ilgi görmektedir. Keyifli vakitler geçirmeniz için hazırlanmış bu akıl oyununda kesintisiz, net oyun oynamanız mümkün. Ayrıca bu uygulamayı dostoyun.com adresinden de facebook bağlantısı yapmadan direk oynama fırsatı bulabilirsiniz.

Bir önceki yazım olan Mezar Buluşmaları Filmi İzle başlıklı makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir