Yüz Estetiği Fiyatları

yüz estetiği fiyatları

Geçmişten günümüze birçok değişiklikler yapılmıştır. Bu değişiklikler arasında en çok talep gören kişilerin kendi bakımlarıdır. İnsanlar zaman geçtikçe kendi farkındalıklarını oluşturmuş ve kendi psikolojilerini düzeltmek için görünümlerinde birçok değişiklikler yapmışlardır. İnsanların günümüzde teknolojinin getirdiği yaratıcılıkların en başında tercih ettiği estetik operasyonlar vardır. Artık günümüzde estetik operasyonlar ile her şeyi yapmak mümkün. Son dönemde en sık karşılaşılan yüz germe ameliyatları ile birlikte kişiler yaşlanmanın etkisi olan yüz şekillerinde daha genç bir görünüme sahip olmak için yüz estetiği operasyonlarını yaptırmaktadır. Yüz germe operasyonunun içeriğinde kişinin kesinlikle amaçları net bir şekilde belirtilmesi ve cerrahi hekimler tarafından net bir şekilde algılanıp kişinin kendi iradesi ile bu ameliyatı gerçekleştirmeleri vardır.

Günümüzde yaş faktörüne bağlı olarak kişilerin yüzlerinde zamanla bozulmalar, deformasyonlar, istenilmeyen görüntüler oluşmaya başlamıştır. Şüphesiz bu görüntüler kişileri oldukça rahatsız etmekte ve insanların psikolojilerinde huzursuzluk meydana getirmektedir. İstenilmeyen bu bozuklukların düzeltilmesi ve kişilerin yüz bölgelerinde istenilen hedefe ulaşılmak amacıyla gerçekleştirilen bütün operasyonların adına yüz estetiği denilmektedir. Bu cerrahi işlemler günümüzde yaygın bir şekilde tüm hızıyla devam etmektedir. Kişiler dış çevrelerinin ve zamanın ilerlemesi etkisi ile birçok değişiklikler yaşamaktadır. Kişiler bu istemedikleri görüntülerinden kurtulmak ve daha olumlu psikolojiye sahip olmak istemektedirler. Kişilerin bu olumsuz psikolojilerinden kurtulması bu bozukluğun düzeltilmesi öyle görüldüğü ve konuşulduğu gibi zor bir durum değildir. Günümüzde bu operasyonlar artık daha basit ve daha kısa sürelerde hem de makul bir fiyat düzeyinde sağlanmaktadır. Yüz germe estetiği günümüzde birçok hastane ve klinik ortamında kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. Yüz estetiği fiyatları da kişilerin ulaşamayacakları düzeyde değildir.

Kişilerin yüzlerindeki izi kaybetme ve giderme operasyonları ortalama 2 bin TL arasında değişirken, yağ enjeksiyonu500TL ile bin TL arasında değişmektedir. Kişinin cildini çeşitli kimyasallarla soyulma işlemi yani kirli tabakanın giderilmesi işlemi 300 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. Kişilerin istedikleri elmacık kemiklerinin büyütme işlemi 1500 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar sabit olmayıp yıllara göre değişkenlik göstermektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız

http://esteport.com/

Saygılarımla

Op Dr Ali Mezdeği

Bir önceki yazım olan Instagram Takipçi Sayısı Arttırma Siteleri başlıklı makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Yorumlar

  1. Ezgi

    Cevapla

  2. Gizem

    Cevapla

  3. Asude

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir