Yüksek Görüntüde Kaliteli Altyazılı Filmleri Seyret

Yaklaşık olarak 1 senedir yayın hayatına aralıksız devam eden turkcealtyazili.com oluşumu ağır takipçilerin bildiği gibi önceden turkcealtyaziliizle.com adresiyle filmler paylaşılıyordu. Site adresinin uzunluğuna çözüm bulmak amacıyla izle kelimesi adresten çıkarılıp URL kısaltmasına gittik. Bu sayede bağlantıların kısalmasıyla birlikte akılda kalıcılığın arttığını ve sitenin markalaştığını düşünüyoruz. Site adresinin değişmesi kategori ve içerik olarak hiç bir değişiklik yapmadı. Film izleme arşivini aksine her gün büyüttük ve altyazılı filmlerin dışına çıkmadık. Sitemize yeni bir çok kategori eklendi, bir çok yeni oyuncunun filmleri paylaşıldı ve filmlerin Açıklama kısımlarında oldukça ilginç tanıtımlar yaptık. Bu açıklamalarda yaptığımız yorumlarda bazı ziyaretçiler kızdı, bazıları güldü, kimisi sitem gösterirken kimisi de teşekkürü borç bildi.

turkce-altyaziliHiç bir zaman film izletmek amacıyla yayın yapmadık hep seyirciye kaliteli film izletme derdine düştük. Bu nedenledir ki Türk ziyaretçi kitlesinin çok küçük bir kısmına yayın yapıyoruz sanırım. Ziyaretçi kitlemizin istiyoruz ki sevdiği filmler kült olsun, bağımsız yapımlar olsun… Bu nedenle eski filmler yayınlıyoruz Ingmar Bergman filmleri paylaşıyoruz, Woody Allen’ın mükemmel romantik komedilerini yayınlıyoruz. Bunlara oldukça güzel yorum yapıyoruz ve ulaştığımızdan ziyaretçilerden de altyazılı film izletebildiğimiz için oldukça iyi tepkiler aldığımızı düşünüyoruz. Her geçen gün gelişen kitlemizi arttırmak için yayını hiç kesmeden gün geçtikçe daha büyük arşiv yapıyoruz. Unutulmaz filmleri yayınlıyoruz, vizyondaki filmleri paylaşmaya özen gösteriyoruz ve gün geçtikçe sıklıkla festival filmleri eklemeye özen göstereceğiz. Siz ziyaretçilerimizden sosyal medyada bizi takip etmenizi bekliyoruz.

Twitter: https://twitter.com/TRAltyaziliizle
Facebook: https://www.facebook.com/turkcealtyaziliizle

Bir önceki yazım olan Online Alışverişte Güvenlik başlıklı makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir