Yeni Sezonun İddialı Dizisi Şeref Meselesi Başlıyor

Şeref Meselesi dizisi çok yakında Kanal D ekranlarında başlayacak. Bu yıl ekranlara pek çok iddialı dizi getiren kanal henüz istediğini bulabilmiş değil. Ne yazık ki büyük emeklerle yayına hazırlanan iki dizinin gidişatı da kötü. Çekimleri geçtiğimiz ay başlayan ve Ekim ortalarında ekranlarda olması beklenen Şeref Meselesi ise kanalın yeni umudu diyebiliriz. Yayın hayatına yeni başlayacak diziyle ilgili haber ve özetlerin yanı sıra Şeref Meselesi fragmanı da en çok merak edilenler arasında.

Altan Dönmez’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin başrol oyuncuları da bir hayli tanıdık. Özellikle Kerem Bürsin hayranları dizinin başlamasını büyük bir sabırsızlıkla bekliyor. Genç oyuncu geçtiğimiz yıl yine aynı yönetmenle Güneşi Beklerken dizisinde parlamış ve büyük bir fan kitlesi edinmişti. Oldukça farklı bir karakterle izleyici karşısına çıkacak olan Kerem Bürsin’e Şeref Meselesi dizisinde Şükrü Özyıldız, Şükran Ovalı, Yasemin Allen ve Burcu Biricik gibi genç ve ünlü yetenekler eşlik edecek.

seref-meselesi

Şeref Meselesi fragmanı geçtiğimiz hafta içinde yayınlandı ve dizinin ne kadar iddialı olduğunu gösterdi. Henüz 2 tanıtım fragmanı yayınlanmasına rağmen özellikle sosyal medya ve forumlarda en çok konuşulan diziler arasına girmeyi başardı bile. Peki dizi yayınlandığında yeni bölümde yaşanacaklarla ilgili çok önemli tüyolar veren fragmanlar nereden izlenir? Eskiden sevilen dizilerin fragmanlarını izlemek için saatlerce TV başında beklerken artık internetten istediğimiz an izleyebiliyoruz. Şeref Meselesi dizisinin konusundan oyuncu ve fragmanlarına artık online olarak ulaşmanız mümkün. Böylece beklemek zorunda kalmaz, fragmanları tekrar tekrar izleyerek yeni bölümü heyecanla bekleyebilirsiniz.

Bir önceki yazım olan Jyrobike ile Bisiklet Kullanmak Artık Çok Kolay başlıklı makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir