Yabancı Diziler Hayatımızın İçinde

Bugün sizlere bir siteden bahsedeceğim. Öncelikle şunu söyleyeyeyim: Ben yabancı dizi izleme siteleri arasında çok titiz araştırma yaparım ve bu sitenin sağlam olduğunu düşünüyorum. Site ismi hdyabancidi.org ben çok beğendim açıkçası. İlk olarak siteye kayıt olun ve istediğiniz diziyi hemen izlemeye başlayın, alternatifleri, Vk, Mail.ru seçenekleri altyazı eklenme tarihi derken bir yabancı dizi izleme sitesinde arayıp aramadığınız her şey bu sitede var. Mesela izlediğin diziler Gotham Ressurection , Doctor Who , Under The Dome , Arrow gibi popüler dizileri bu siteden izliyorum benim ve çokta hoşuma gidiyor. Diğer dizi siteleri gibi de reklam falan atlamıyor önüme en azından.

hd-dizi-izleAlternatif izle 1 alternatif izle 2 seçeneği sunuyorlar bide indirme linki bile verebiliyorlar genelde 360p kalitede dizileri sunuyorlar bazı dizilerde yüksek kalitede de var, ama ben genelde 360 tercih ederim kota sorunu olanlar zaten 360p kullanır.

Yaptığım araştırmalarda birçok siteden Arrow’un kalktığını gördüm bu sitede var hala ve güncel bölümleri ekleniyor. Ayrıca Under The Dome de aynı şekilde buldum ve izlemeye başladım. Sezon açıklaması dizi sayfası tartışma vs. derken sağlam bir site öneririm. Denemenizde fayda var, iyi seyirler…

Bir önceki yazım olan Rovio’nun Son Oyunu Angry Birds Transformers Marketlerde başlıklı makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir