USB Şeklinde Kartvizit

Teknolojinin hayatımızda etkin bir şekilde yer aldığı çağımızda promosyon ürünleri de günümüz teknolojisine ayak uydurmakta geri kalmıyor. Gün geçtikçe klasik kalıplaşmış promosyon ürünleri yerini yavaş yavaş teknolojik ürünlere bırakmaktadır.

Usb Şeklinde kartvizit ürünü de teknolojinin hayatımıza getirdiği ürünlerden biridir. Günümüzde birçok işimizi bilgisayar ortamında halletmekteyiz ve bilgisayarın hayatımızda önemli yeri bulunmaktadır. Bilgisayarlar bu kadar hayatımızdaki yerini almışken bilgisayar çevre birimleri de etkin bir biçimde kullanılmaktadır. Örneğin usb bellekler veri alışverişinde kullanıldığı için devamlı ihtiyaç duyulan bir çevre birimidir. Promosyon ürünleri insanların ilgisini çekecek onların devamlı kullanımına yönelik ürünler olduğu için teknoloji ürünleri de bu konudaki tercih sebebidir.

usb-kartvizitKartvizit şeklinde usb bellek ürünü promosyonda kullanılan teknoloji ürünlerinden biridir. Şık tasarımı ve eşsiz görünümüyle birçok müşterinin ilgisini çekmekte başarılı olan bu ürün boyutlarıyla da tercih sebebi olmaktadır. Cüzdana kolayca sığabilen boyutu taşınmasını kolaylaştırmaktadır. Usb bellek devamlı kullanılan bir ürün olduğu için etkili bir tanıtım olmayı başarmaktadır.

Kartvizit şeklinde usb bellek ürününün avantajlarından bahsedecek olursak geniş baskı alanı, fotoğraf kalitesinde baskı yapılabilmesi, içerisine katalog, video, fotoğraf ve farklı veriler yüklenilebilmesi başlıca avantajlarıdır. Artık standart ürünlerden sıkıldınız ve yeni ürünler arayışındaysanız bu ürün tam size göre… Artık müşterinizi ofisinizden ya da fuar standınızdan çantalar dolusu poşetlerle ve kâğıt yığınıyla değil ufak ve kibar bir usb bellek ile göndereceksiniz. Ayrıca bu farklılık sizi katalogların arasında da en ön sıraya taşıyacaktır.

Müşterinize fuarda usb bellek ürününü takdim ettiniz diyelim… Müşteriniz muhtemelen fuarda sizin dalınızda birçok firmayı ziyaret etti ve birçok katalog aldı. Ama içlerinde farklı olan bir firma var; Sizin firmanız… Şık bir usb bellek ve usb bellek üzerinde firmanıza ait şık görseller içerisinde ise size ait video ve fotoğraflar eşliğinde tanıtımınız. Bu avantaj sizi zaten avantajlı bir konuma getirecektir ve bu ürün sayesinde ilgi çekmeyi başardınız tebrik ederiz.

Promosyon ürünü tercihi yaparken belirttiğimiz hususları mutlaka dikkate almalısınız. Aksi takdirde hem emeğiniz hem de paranız boşa gider. Doğru seçim size daha çok müşteri kazandırır. Bunu unutmayın. Sevgiler.

Bir önceki yazım olan Marmara Kiralık Vinç Hizmetleri başlıklı makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir