Türkiye’de İlk ve Tek: Anneler Arası Dayanışma Platformu

Anne ve baba adaylarının bebeklerini bekleme sürecinde katlandıkları hem psikolojik hem de parasal maliyetler bu sürecin zorlu bir hal almasına neden olmaktadır. Bu süreçte anne ve babaların uzman kişilerden tavsiye alması onları psikolojik açıdan rahatlatabileceği gibi maddi konularda da bebek ürünlerini ve mobilyalarını alırken uygun fiyatlı ürünleri tercih etmeleri bütçelerini zorlamalarının önüne geçecektir.

Anne ve babaların bebek hazırlığı sürecinde büyük bütçeler ayırmadan bebekleri için ihtiyaç duyabilecekleri tüm ürünlere oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilmeleri için kurulmuş bir platform olan Tulumluanne, alıcı ve satıcıları güvenli bir ortamda bir araya getirmektedir.

tulumlu-anneÇocuk sahibi olan ebeveynlerin çocukları büyüdükçe ihtiyaç duymadıkları ve elden çıkaramadıkları birçok ürünü verecek kimseyi bulamaması ve aslında bu ürünlere ihtiyaç duyan yeni çocuk sahibi olacak birçok anne ve babanın bulunması fikrinden yola çıkılarak kurulan bu site, e-ticaret konusundaki uzman kişilerin görüşleri alınarak ve site üyelerin alım ve satım sırasında nasıl yönlendirme ve bilgilere ihtiyaç duyacakları iyi bir şekilde analiz edilerek tasarlanmıştır. Türkiye’de yeni bir konsept doğuran bu site aynı zamanda ilk ve tek olma özelliği taşımaktadır.

Bir çocuk ve girişimci olan Özden Pusat, anne ve babaların neye ihtiyaç duyabileceklerini iyi bir şekilde saptayarak bu siteyi kurmuştur. İstediğiniz ürünü rahatlıkla seçmeniz ve ürünü satan kişiyle hızlı bir şekilde iletişime geçebilmeniz için size ideal bir ortam sunan Tulumluanne, Chicco mama sandalyesi, Kraft bebek arabası gibi dünyaca tanınmış seçkin markaların ürünlerini tek bir çatı altında ve oldukça düşük fiyatlarla alıcılarına sunmaktadır.

İnternet alışverişinin güvenli bir ortamda gerçekleşmesi için kullanıcılarına ayrıcalıklı bir hizmet sunan Tulumluanne, kalitesi ve tasarımıyla da adından söz ettirmeyi başarmıştır. Birçok siteyi bloğa ve gazeteye konu alan bu sitenin başarısı günden güne artmaktadır. Sitede yer alan kategorilendirme sistemi ve arama motoru sayesinde aradığınız ürünü saatlerce mağaza gezerek piyasa araştırması yapmanıza gerek kalmadan bulabilmenizi sağlayan Tulumluanne’yi ziyaret ederek size kaliteli ve güvenilir alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Chicco mama sandalyesi: https://tutumluanne.com/Urunler/Kategori/35/mama-sandalyesi

Bir önceki yazım olan Online Alışverişte Güvenlik başlıklı makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir