Snowball: Tüm Mesajlarınızı Tek Bir Uygulama İle Yönetin

Birçok sosyal mesajlaşma programı kullanıyoruz ve gün geçtikçe birçok mesajlaşma programı ortaya çıkıyor. Facebook, Twitter, Snapchat, Hangouts, Line, Whatsapp yada onlarcası. Gün içinde birden fazla farklı programda mesajlaşıyoruz ancak hepsini tek bir yerden kontrol etmek, şu ana kadar imkansızdı. Platformların buna izin vermemesi yada bu alandaki girişimin olmamasını fırsat bilen Snowball, tüm mesajlarınızı bir araya getirmek için geliştiriliyor.

Snowball, birden fazla mesajlaşma uygulaması arasında dolaşmak yerine tüm hepsini tek bir uygulama üzerinden yönetmek ve mesajlaşmak isteyenler için geliştirilen bir uygulama. Bu yeni girişim, henüz beta aşamasında devam etmektedir. Uygulamanın isminden de anlaşılacağı gibi, kar topu etkisi yapmak üzere geliştirilmeye başlanmıştır.

Swnoball’ın kuruluş amacı; “sadece tek bir gelen kutusu” olmaktadır ve bu amaçla, en çok kullanılan mesajlaşma uygulamaları başta olmak üzerine tüm mesajlaşma uygulamalarını tek bir alandan yönetmeyi amaçlamaktadır. Telefonunuzdaki SMS’leri, Facebook mesajlarını, Whatsapp gönderilerini veya Line mesajlarını tek bir yerden görüp cevaplayabilirsiniz.

Uygulamanın piyasaya çıkmasıyla birlikte geliştirilme sürecide aldığı tohum yatırımlarında miktarını açıkladı. First Round Capital, Google Ventures ve Greylock Partners gibi yatırımcılardan toplamda 2.3 milyon dolar para toplayabildi. Uygulamanın önünde hiçbir engel olmaması ve beklenen bir uygulama olması, geleceğinin parlak olacağını gösteriyor.

Uygulama, temel olarak ayrı bir mesajlaşma uygulaması değil. Kayıt olmuyorsunuz, numaranızı vermiyorsunuz. Bu uygulama; değişik uygulamaları yöneterek tek bir merkezde toplamaya çalışan ayrı bir uygulama olarak düşünülmelidir.

Bir önceki yazım olan Bataryanız Daha Uzun Dayansın İstiyorsanız Bu Uygulamayı Mutlaka İndirin başlıklı makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir