Rovio’nun Son Oyunu Angry Birds Transformers Marketlerde

Angry Birds‘in yapımcısı Rovio‘nun son oyunu Angry Birds Transformes, iOS ve Android platformları için geliştirmesi tamamlanmış ve sadece iOS sürümü için indirilmeye sunuldu. Ancak Android sürümü, iOS’a göre biraz geç piyasaya sürülecektir. Bilindiği üzere kuşların sayısı oyun geliştikçe artmış ve bu süreç daha sonra, mekan değişikliğine gitmişti. Yeni çıkan oyunlarda konsept değişikliğine giden Rovio, bu sefer kuşları; en sevilen çizgi film karakteri olan Transformers’lar ile özdeşleştiriyor. Her kuşun kendine ait bir robotu var ve kahramanlardan yumurtalara kadar herşey robot!

Angry Birds Transformers, şu anda iPhone ve iPad’ler üzerinden ücretsiz indirilebiliyor. Oynanış tarzı açısından aksiyon yüklü bir oyun olan Angry Birds Transformers’ın amacı; “Deceptihogs” veya “Autobirds” taraflarından birini seçerek Piggy Island’ı kurtarmaktır. Karakterlerin kendine ait özellikleri yine bu oyunda korunmuş ve konsept tamamen değişerek, bir savaş oyunu ile uzay aracı oyununu andıran konsepte bürünmüş.

Şu anda iOS bir cihaza sahipseniz, Apple Store üzerinden indirebiliyorsunuz. Ancak Android için Angry Birds Transformers sürümü 30 Ekim itibari ile indirilmeye sunulacak. AyrıcaAmazon’un Appstore adresi üzerinden 4 Kasım tarihi ile indirilmeye sunulacak.

angry birds transformers

Bir önceki yazım olan Sınırsız ve Ücretsiz Bulut Depolama Servisi: Hive başlıklı makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Yorumlar

  1. Yildiray

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir