Pazarlamada Uzman Tecrübeleri: İstanbul Business School

Günümüzde binlerce şirket ve bu şirketlere görev alan on binlerce de çalışan bulunuyor ve hepsi de bir şekilde kariyerlerine yön veriyor. Bu kadar fazla işyeri ve iş sahibi varken öne geçmek, bir adım sonrasını görmek için fark yaratmak gerekiyor. Özellikle pazarlama sektöründe kariyer yapmak adına artık bilgiden hatta yalnızca kendi tecrübelerinizden daha fazlası gerekiyor. İstanbul Business School da bunu ön görüyor ve sizler için Pazarlama Uygulamaları Eğitimi ve Marka Mikro MBA Programını sunuyor.

ibs_logoEğitim pazarlama profesyonellerini ya da marka konusunda kariyer yapmak isteyenleri hedef alırken profesyonel ve girişimci adaylara eğitim vermek üzere tasarlanmış durumda. Pazarlama süreçlerine tanık olmanız sağlanırken uzman tecrübelerinden de fazlasıyla yararlanmanız hedef olarak belirlenmiş. Katılımcılara, Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü ve daha sonra da Londra Middlesex University Pazarlama Yüksek Lisans programını tamamlayan Shell Global Pazarlama Müdürü Evren Aksoy’dan eğitim alma ve tecrübelerinden faydalanma olanağı sunan İstanbul Business School konuk konuşmacıların katılımıyla da sizlere özenli ve profesyonel bir pazarlama eğitimi sunuyor. Aynı zamanda eğitim boyunca Innocean Worldwide Turkey’de Business Director Ozan Emre Acar, Avea’da Medya Satınalma ve Raporlama Müdürü Ayşen Boran ve Paşabahçe Pazarlama İletişimi Müdürü Ülkü Berna da konuk konuşmacı olarak katılımcılara bilgi ve tecrübelerini aktarıyor. Sınıf içi uygulamalar ve eğitimlerin yanı sıra eğitimin en önemli bölümü ise eğitmenlerin gerçek iş dünyasına dair hiçbir yerde bulamayacağınız yaşanmış olayları ve pazarlamaya dair ipuçlarını katılımcılara aktarmaları. Hazırlanan eğitimin 4 haftalık saat dilimleri yanı sıra, sorularınızın yanıtsız kalmaması ya da  eğitim sırasında yapılan uygulama ve çalışmalar ile ilgili destek alınabilmesi için eğitmen destek saatlerinden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul Business School’un eğitimleri dışında katılımcılar için etkinlikler ve workshoplar da hazırladığını hatırlatmak gerek. Eğer siz de pazarlama ve marka eğitimi ile ilgili işinde profesyonel eğitmenler ve konuk konuşmacıların bilgi ve tecrübelerinden yararlanıp kendinizi bu konuda geliştirmek ve fark yaratarak bir adım önde olmak istiyorsanız IBS sizin için en uygun çözüm olacaktır.

Pazarlama eğitimi: http://www.ibsturkiye.com/sertifika-programlari/stratejik-pazarlama-yonetimi-egitimi

Bir önceki yazım olan Online Alışverişte Güvenlik başlıklı makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir