My Little Pony Oyunları

Sevimli midillilerin Equestria denilen ülkede dostluk ve barış içerisinde yaşadıkları maceraları işleyen My Little Pony çizgi filmi, Minika Çocuk Televizyonu ile evlerimizin neşe kaynağı oldu. Amerika yapımı olan ve tüm dünya televizyonlarında yayınlanan My Little Pony özellikle küçük kızlar arasında fenomen boyutuyla sevildi. My Little Pony karakterleri küçük çocukların kahramanı oldu. Equestria’de barış içinde yaşamak isteyen küçük midillilere sürekli saldıran troller, goblinler ve cadılar gibi kötü niyetli canlılar olmakta onlara karşıda Twilight Sparkle ve arkadaşları uyum elementlerini kullanarak karşı koymaktadırlar. Maceraperest ve kendini beğenmiş Rainbow Dash, gerçekçi ve güvenilir Applejack, sihir yapan ve yardımsever Twilight Sparkle, utangaç ve tatlı dilli Fluttershy, şarkı söyleyerek hoplayıp zıplayan Pinkie Pie, tek boynuzlu olan moda tasarımcısı Rarity, minik ejderha Dragon Spike ve krallığın üzerinden uçmaya bayılan Princess Celetia her gün yeni bir macera ile çocukları başka diyarlara götürüyorlar.

My Little Pony çizgi filmi karakterlerinin içerisinde yer aldığı dergiler, oyuncaklar çocuklarla buluştu. My Little Pony karakterleri öyle ki, oyuncak marketlerde en çok satılan figürler haline geldi. Bu kadar çok sevilen çizgi filmin elbette çocuklar için düşünülmüş oyunları da olmalıydı. İşte tam bu noktada online, ücretsiz ve üyeliksiz nezih bir ortamda My Little Pony Oyunları oynanabilecek bir site çocukların imdadına yetişti. MyLittlePonyOyunlari.Net adresine sahip bu çalışmada My Little Pony Oyunlarının tamamına ulaşmanız mümkün. Pony Boyama, Pony Yapboz, Pony Macera ve Beceri Oyunları, Pony Giysi Giydirme, Pony Bakımı, My Little Pony Equestria Girl gibi kategorilerde yüzlerce oyuna kolayca ulaşılabilecek bir platform meydana getirilmiş. My Little Pony karakterlerini sevenler bu flash Pony Oyunları sitesini de çok seveceksiniz, emin olun! Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

my_little_pony_oyunlari

Bir önceki yazım olan Kaslı Olmanın Bilimsel Açıdan Faydaları başlıklı makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir