Live For Speed (LFS) Oyunu ve Yamalarıyla Gerçekçi Deneyimler Edinin

Bugün sizlere araba severler için güzel bir simülatör oyundan bahsedeceğim: Kısaltması LFS olan, uzun adıyla Live for Speed. Gerçekçi bir yarış üstüne kurgulanmış olan bu simlatörde, bildiğimiz arabalarda bulunan debriyajdan tutun lastik basıncı, fizik motoru gibi ince detaylara kadar her tür ayrıntı verilmiştir. Oyun, online bir şekilde ve tek kişilik oynanabilmektedir. Simülatörün o kadar çok hayran kitlesi var ki Facebook, Twitter gibi sosyal medya ağlarından tutun Ekşi Sözlük gibi bilgi paylaşım plâtformlarına kadar insanlara hemen hemen her yerde hakkından söz ettirmektedir. E durum böyle bu oyun hakkında da kurulan onlarca site mevcut. Yalnız içlerinden bir tanesi var ki hem kalitesiyle, hem kullanıcı memnuniyeti ile hem de tasarımıyla öne çıkıyor: www.lfsyamatr.com sitesi. LFS indir denilince akla gelen ilk site olan bu sitenin en güzel yanlarından biri ise mükemmel oyun yamaları vermesi… Live For Speed için BMW E36, Audi A4 gibi öne çıkan arabaların yanı sıra Fiat Linea, Şahin, hatta karlıksız Doğan gibi zevke hitap eden ve oyuna renk katan birbirinden güzel LFS yamaları da mevcut.

lfs-live-for-speedBazı kullanıcılar bu yamalar nasıl ekleniyor diye merak ediyorlar… Site editörleri üşenmemiş, bunları da tek tek bir güzel anlatmış. Ziyaretçinin memnuniyeti için elinden gelen performansı sergileyen site editörleri, yine jant yapma programı gibi işe yarar programları da sunmayı ihmâl etmemiş. Ayrıca sokakta yürürken duyduğumuzda yüzümüzde komik bir gülümseme olmasına sebebiyet veren Godfather (Baba) filminin müziğinden uyarlanma korna sesi gibi renkli ve eğlenceli sunumlar da var. Böylesine güzel bir oyunun böylesine güzel bir sitesiyle araba yarışı oyununu sevenler daha ne ister ki? Siz de hiç beklemeden www.lfsyamatr.com adresine girin ve bu simülatör oyunu indirip yamalarını kurun, zamanın nasıl geçtiğini anlayamadan birbirinden güzel yarışlara katılın. İyi eğlenceler dileriz.

Bir önceki yazım olan Online Alışverişte Güvenlik başlıklı makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir