Lacoste

Lacoste Ayakkabı Modelleri

Lacoste markasını herkes bilir. Ayakkabısına önem veren herkesin sahip olmak isteyeceği bir marka olan Lacoste, Cityshop internet adresinde birbirinden güzel modelleri ile sizleri bekliyor. İster ayakkabı isterseniz bot modellerini bu sitede bulabilirsiniz. Bu durumda tercih edip model beğenme konusunda zorlanabilirsiniz. Çünkü hepsi birbirinden güzel şıklıktaki Lacoste modellerini, söz konusu sitede toplu halde inceleyebilirsiniz.

lacoste-ayakkabi-modelleri

Hemen bir örnek ile daha açıklayıcı olalım. Harika bir model olan Lacoste Clavel W 5 bayan ayakkabı modelini, http://www.cityshop.com.tr/urun/RW1183-L-047_Lacoste-Clavel-W-5-Bayan-Ayakkabi-728SRW1183.html linkinde bulabilirsiniz. Ayakkabıya özel bu adresten ayakkabıyı inceleyebilir, dilerseniz sipariş edebilirsiniz. Harika bir kırmızı tondaki bu Clavel modeli, uygun fiyatı ve ücretsiz kargo imkanı ile sizi bekliyor. Tüm Lacoste modellerinin orjinal ürün olduğunu da unutmamanızda fayda var. www.cityshop.com.tr, tüm ürünlerine orjinal ürün damgasını eklemektedir, internet adresimizden tüm ürünleri görebilirsiniz.

lacoste-ayakkabi-modelleri-2

 

Ayakkabınızı beğenediniz ve siperiş etmeye hazır iseniz, adres bilgilerinizi eksiksik girmeyi unutmayınız. Firma, hemen ertesi gün siparişinizi kargoya verecektir. Kargo görevlisi evinize geldiğinde, size “Nasıl ödemek istersiniz” gibi bir soru sorarsa şaşırmayın. Çünkü ister nakit ister kredi kartı ile ödeme yapma şansınız var. Hangisini seçeceğiniz elbette sizin kararınız. Ayrıca diğer bir özellik ise, size sağlanan ürün iadesi hakkınızın olması. www.cityshop.com.tr adresinden siperiş ettiğiniz ve aldığınız her üründe, 30 gün içinde iade edebilme hakkınız mevut. Siz de beğendiğiniz Lacoste ayakkabı modellerini inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazım olan Online Alışverişte Güvenlik başlıklı makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir