Kaliteli ve Profesyonel Bir Ajans: Tümay Özokur

2000 yılından bu yana Türkiye’de seçkin bir cast ajansı olan Tümay Özokur yenilikçi ve güven veren iş ahlakı ile yoluna emin adımlarla devam ediyor. Bünyesinde bulunan oyuncu kadrosuna eğitim, danışmanlık ve şöhret yönetimi gibi imkanlar sunarken aynı zamanda onların sektörde yerlerini bulmasında profesyonel bir şekilde ön ayak olmaktadır. Bu kriterler göz önünde bulundurulduğunda, Tümay Özokur hem yönetmenlerin hem de oyuncuların çalışmak istediği Türkiye’deki sayılı cast ajanslarının başında geliyor.

Tümay Özokur

Tümay Özokur

Tümay Özokur, kurulduğundan bu yana profesyonel kadrosuyla, özellikle oyuncu menajerlik hizmeti için güvenilir bir profil çiziyor ve bunun yanında sektöre yeni yüzler kazandırmakta da ustalığını kanıtlamış bulunuyor. Tümay Özokur’un menajerlik alanında fark yaratmasının en önemli sebebi oyuncularına yaşam koçluğu, imaj tasarımı gibi hizmetler sunarken oyuncuların karakterlerine, hayata bakışlarına göre çözüm ortağı Psikoterapist Çağatay Öztürk danışmanlığında kariyer yönelendirmesi yapmasıdır. Sinema ve televizyon alanının sürekli değişim ve gelişimine hızla ayak uyduran Tümay Özokur aynı zamanda sosyal medya ve web hizmetleri vererek de menajerlik alanındaki çalışmalarını ayrıntılı bir gözlem ve yapılandırma ile de layıkıyla yerine getiriyor.

Tümay Özokur oyuncularını altı haftalık bir eğitimden geçiriyor. Bu eğitim, kamera önü oyunculuk başta olmak üzere sektöre yeni giren oyuncuların bilmesi gereken, mali ve etik gibi konularda da eğitim desteğini sağlıyor. Bu seçkin ajans bünyesinde tüm Türkiye’nin tanıdığı, benimsediği Asuman Dabak, Bennu Yıldırımlar, Bora Akkaş, Emir Benderlioğlu gibi bir çok ünlü oyuncuya da hizmetlerini sürdürüyor. Bu örnekler gibi bir çoğuna hizmet vermesi de Tümay Özokur’un ne kadar güvenilir ve işinde başarılı olduğunu da herkese kanıtlıyor.

Alanında bu kadar tanınmış ve profesyonel bir ekip, her oyuncunun ve oyunculuk kariyeri yapmak isteyen yeni yeteneklerin çalışmak isteyeceği bir ortamı hazırlıyor ve sunuyor. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda da Tümay Özokur bir ajans ve menajerlik şirketi olarak öncü olduğunu kanıtlıyor. Eğer siz de Tümay Özokur’un aradığı kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, iletişim bilgileriniz ve fotoğrafınızla birlikte internet sitesinden online bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Oyuncu menajerlik: http://tumayozokur.com.tr/menajerlik-oyuncu/

Bir önceki yazım olan Online Alışverişte Güvenlik başlıklı makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir