Internet Dövüş Oyunları İle Tanıştı

dovus-oyunlariInternetin en güzel yanı eğlence sektörünün burada çok fazla yer alması. Çünkü insan çalışma yaşamında kendisin e bir boşluk arıyor ve en iyi boşluğu herhalde bilgisayar başında geçireceği zamanlarda oyun oynayarak buluyor. Bİlgisayarda oyun oynamanın en kolay yolu ise internet üzerinden oynanan dövüş oyunlarına giriş yapmak. Dövüş aslında insanların istemediği bir fiil olmasına karşın günlük yaşamın yorgunluk ve kızgınlık duygularını atmak için geliştirilmiş olan dövüş oyunu ile bir parça rahatlamak mümkün. Tabiki herşey de olduğu gibi bu tür oyunları da tadında bırakmak gerekli. Oyunların içinde üç boyutlu olan unity dövüş oyunları ise çok fazla ziyaretçi akınına uğruyor. Ziyaretçilerin oynadıkları oyunlara baktığımızda ; sokak dövüşleri, bakugan dövüş, mario boks, benten dövüş sahnesi, dövüşçü fareler, dövüş kralı, dövüş ustaları, ninja dövüşçüler, sert dövüş, sahilin dövüşçüleri tarzındaki bir çok oyunun oynandığını görebiliyoruz.

Dövüş oyunları sadece büyüklerin değil çocuklarında dikkatini çeken ve beğenilen bir kategori. İnterneti açar açmaz direk olarak dövüş oyunları araması yapan çocukların sayısı azımsanmayacak kadar çok. Dövüş oyunları biraz da olsa beceri ve kabiliyet gerektiriyor. Çünkü rakiplerinizi al aşağı etmek oyunun genel kuralı gibi. Böyle olunca iyi bir strateji geliştirmek ve ona göre hareket etmek gerekiyor. Bu durum ise insanın aktif düşünmesini sağlayarak beynini çalıştırmasında rol oynuyor. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi belli bir sürenin sonunda oyun oynamayı durdurmak şartı ile geçerli bu söylediklerimiz. Evet dövüş oyunu internetin gözdesi olarak yayında. Sizde hemen dovusoyunu.com otoriter sitesine giriş yapın ve dövüş oyunlarını doyasıaya oynamaya başlayın.

Bir önceki yazım olan Online Alışverişte Güvenlik başlıklı makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir