Goley Futbol Oyununu Oyna, Mstar Sosyal Ağlarını İndir

goley-toplu

Goley oyunu hakkında genel bir bilgi verecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere gol atma amacında olan bir oyundur. Özellikle bu golün atılması için yapılması gereken ne varsa en ince ayrıntısına kadar oyun içerisinde yapılması gereken eylemlerdendir. Bunlardan kulüp yönetimi, oyuncu alımı (yani transferlere bakma) ve diğer işlemlerin hemen hepsi üyeliğini açan kullanıcı tarafından yapması gereken işlemlerdendir. Bu sayede kim bilir belki de günün birinde sahip olduğunuz küçük kulüp Ronaldo gibi bir dünya markasını takımına transfer etmiş! Diğer bir ifadeyle bir gün o ufak olarak görülen takımız Uefa’da kupa kaldırıyor! Bütün bu heyecanlar için www.goley-oyna.com adresini bir ziyaret etmenizde fayda var.

Diğer bir oyun tavsiyemiz ise Mstar’dır. Bu oyunun oynamaya başlamadan bir indirme bölümü vardır. Bu bölüme www.mstarindir.com linki ile direkt olarak indirebilir ve makaleyi okumaya devam edebilirsiniz. İndirme işlemini bitirdikten sonra bir profil oluşturacak ve www.mstaroyna.com bağlantısı ile direkt olarak oyunu oynamaya ve zevk almaya başlayacaksınız.

Bir önceki yazım olan Emlakjet, Milliyet Emlak ve Hürriyet Emlak Hesap Açma başlıklı makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir