Eğlenceli Futbol Oyunları

Oyunlarını OynaBugün size futbol oyunları dendiğinde akla gelen öncül sitelerden birisinden bahsedeceğim. OyunlariniOyna.org oyun sitesi, bu alanda en iyi oyunları süzgecinden geçiriyor ve kullanıcıya sunuyor. Penaltı çekme, frikik kullanma, maç yapma gibi birçok çeşit futbol oyunu bulabileceğiniz bu sitede zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Üstelik oyunların altında ziyaretçiye verilen ayrıntılı analiz ve ipuçları ile oyuncuyu oyunu çözmek gibi büyük bir dertten kurtarmış. Yine oyunların altında verilen tuş takımları da oyunda kullanılan tüm kontrolleri öğrenmenizi sağlıyor.

Sitede sadece futbol oyunları mevcut denilemez. Diğer kategorilerde de yüzlerce oyun var. Bu sayede her yaştan, her ilgiye ve zevke yönelik oyunlara bir tıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik bu oyunlar arasında çocukların psikolojisini ve ahlâkını olumsuz etkileyen hiçbir unsur bulunmamakta. Uzman site ekibi, vahşet, katliam, küfür, argo vs. içeren tüm oyunları siteden uzak tutuyor.

Hemen size güzel bir oyun önereyim: Ronaldo Messi Kavgası oyunu. Neredeyse dünyadaki tüm futbol severlerin ve futbol otoritelerinin “en iyi futbolcu” konusunda ikiye bölünmesine sebep olan bu isimlerin birbiriyle olan kavgasına şahit oluyoruz. Bu ve buna benzer birçok oyun sizi bekliyor. Dilerseniz siteye ait sosyal medya sayfalarına katılabilir, böylece yeni eklenen oyunlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar dilerim!

Bir önceki yazım olan Vedalar Sevdaya Dâhil Değil başlıklı makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir