Araba Oyunları ile Doyasıya Eğlenin

araba oyunları

Geçenlerde eve gelen misafirin 2 çocuğuna bilgisayar açıverdim, bir süre sonra baktığımda araba oyunları oynamaya başlamışlar. Bir süre onları izledim, Arabalar filminin kahramanlarının bulunduğu güzel bir oyun oynuyorlardı. Oyun o kadar heyecanlı görünüyordu ki benim bile oynayasım geldi. Daha sonra başka bir oyuna geçtiler ve bir süre de onu izledim. Yine bir o kadar eğlenceli bir oyuna kendilerini baya kaptırdılar. Ben de bu oyunların hangi sitede olduğunu merak edip baktım, araba oyunları başlıklı bir siteydi. “Nereden buldunuz?” diye sordum çocuklara, “Google’dan arattık abi.” dediler.

Aradan birkaç saat geçti ve misafirler gittikten sonra söz konusu siteyi biraz inceledim, gerçekten en güzel araba oyunlarını seçmişler ve ziyaretçilerine sunuyorlar. Bu tarz kaliteli, işini özenle yapan sitelerin web dünyasında kesinlikle artması gerektiğini düşünüyorum. Sitede rahatsız edici veya abartılı derecede reklam yok, oyunların açıklamaları desen on numara beş yıldız… Kesinlikle tavsiye edilesi bir site, ben de o yüzden bunu tavsiyelerim arasına eklemek istedim. Eğer göz atmak isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz, iyi eğlenceler dilerim.

www.arabaoyunlari.io

Bir önceki yazım olan Çeşitli Makyaj Türleri ve İncelikleri başlıklı makalemi de okumanızı tavsiye ederim.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir